LĀSB seminārs

Semināra tēmas: "Klīniskās analīzes un to interpretācija vīriešiem ar seksuāla rakstura traucējumiem"un "Akupunktūras izmantošanas iespējas pacientiem ar seksuāla rakstura traucējumiem." 10.02.2016.

Lasīt tālāk ...

Seksuālo problēmu sistēmiskie risinājumi pāru attiecībās

Kursi seksoloģijā sadarbībā ar "Konsultēšanas un Sistēmisko risinājumu institūtu" (Krievija, Maskava). Kursi noriss trīs etapos: 4.-6. marts, 20.-22. maijs, 15.-17. jūlijs. Pēc kursu apmeklējuma (3600 min) tiek izsniegta LĀSB apliecība (LĀB TIP2016/14 - 80 TIP). Kursi notiek krievu valodā bez tulkojuma latviski.

Lasīt tālāk ...

Seksoloģija un Austrumu medicīna

Seminārs seksoloģijā: priekšlaicīgas ejakulācijas ārstēšana, uztura bagātinātāji vīriešiem. Sievietes mazā iegurņa muskulatūras un enerģētiskie bloki, to negatīva ietekme uz sievietes seksualitāti un reproduktīvo funkciju, un to likvidācijas iespējas, izmantojot manuālās terapijas, bioenerģētikas un DAO tehnikas.
Vieslektors dr. A.Mhitarjans (Krievija)

Lasīt tālāk ...

Semināra materiāli

Semināra materiāli: "Seksoloģija un Austrumu medicīna" - Priekšlaicīga ejakulācija, tās medikamentoza ārstēšana, uztura bagātinātāji un vīriešu reproduktīvā veselība un "Austrumu medicīna un sekss"

Lasīt tālāk...

Uz Augšu
Latvijas ārstu seksologu biedrība lasb.eu