Iestāties LĀSBLatvijas ārstu seksologu biedrība ir ieinteresēta paplašināt savas biedrības rindas ar jauniem biedriem. Šajā sakarā LĀSB Valde aicina visus ārstus, kurus interesē seksoloģija, kuri savā profesionālajā darbībā saskaras ar jautājumiem, kuri skar seksoloģiju iestāties Latvijas ārstu seksologu biedrībā.

Pamatojoties uz LĀSB Statūtiem: par biedru var kļūt jebkura rīcībspējīga fiziska persona, kas ieguvusi augstāko medicīnisko izglītību – ārsta kvalifikāciju.

LĀSB Valde aicina visus sertificētos ārstus seksologu, seksopatologus apvienoties vienā biedrībā, lai veicinātu seksoloģijas kā specialitātes izaugsmi, sekmētu tās attīstību.

Priekšrocības kļūstot par LĀSB biedru

  1. Saņemsiet visu jaunāko informāciju par LĀSB aktivitātēm;
  2. Bezmaksas saņemsiet LĀSB izstrādātās rekomendācijas;
  3. Bezmaksas dalība LĀSB semināros un konferencēs (no 2016. marta LĀSB rīkotie semināri un konferences bez maksas pieejami tikai LĀSB biedriem un Studentu seksoloģijas pulciņa biedriem);
  4. Saņemsiet jaunāko informāciju par Eiropas Seksologu Federācijas (ESF) aktivitātēm un atlaides viņu rīkotajos pasākumos (LĀSB no marta ir ESF biedrs);
  5. Iespēja iesaistīties Seksoloģijas rezidentūras darbā apmācot jaunos speciālistus;
  6. Iespēja bez maksas izvietot savu informāciju, kontaktus LĀSB mājas lapā;
  7. Jaunu kontaktu veidošana ar citiem speciālistiem, kuri profesionālajā darbā saskarās ar pacietiem, kuriem ir seksuāla rakstura jautājumi (problēmas).

Kā iestāties LĀSB?

Biedra pieteikuma formaLai iestātos biedrībā, ir jāiepazīstas ar LĀSB Statūtiem, tie jāakceptē. Jāaizpilda pieteikšanās iesniegums un jāiesniedz LĀSB Valdē.

Iesniegumu LĀSB Valdei var iesniegt

elektroniski: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.,
pa pastu: LĀSB valde, Dzelzceļa iela 16 -4, Rīga, LV-1004
personīgi: Rīgā, Tērbatas ielā 76 (pagalma ēkā, 2. stāvā, dr.A.Vāveres ārsta praksē).

Pirms iesnieguma iesniegšanas par tekošo gadu ir jānomaksā biedra nauda 20,00 EUR apmērā ! (Maksājuma rekvizīti atrodami iesnieguma apakšā.)

Mēneša laikā tiks izskatīts Jūsu pieteikums un lēmums nosūtīts uz Jūsu e-pasta. Pozitīva lēmuma gadījumā Jums tiks izsniegta LĀSB biedra karte, kas kalpos bezmaksas ieejai LĀSB rīkotajos semināros un konferencēs.

Uz Augšu
Latvijas ārstu seksologu biedrība lasb.eu